2 osoby / 3 dny / celoročně
2 osoby / 2 dny / celoročně

Seznamte se s třemi nejlepšími termálními lázněmi v Maďarsku

Lázně už dávno nejsou jenom pro seniory. Mnoho lidí si myslí, že do lázní jezdí jen důchodci, kteří mají potíže s klouby či trpí vážným onemocněním. Do lázní však jezdí kdekdo. Mnohým lidem je ozdravný pobyt v lázních nařízen ze zdravotních důvodů, jiní do lázní jezdí z toho důvodu, že touží po chvilce klidu a odpočinku. Lázně jsou taky oblíbené místo, kde lidé tráví svou dovolenou. Pokud i vy přemýšlíte nad tím, že se vydáte do lázní na dovolenou, vyberte si z těch nejlepších termálních lázní v Maďarsku. Právě zde a na Slovensku se o vás nejlépe postarají.

Jak jsme zmínili, mezi nejlepší termální lázně se řadí ty v Maďarsku. Kromě Maďarska stojí za zkoušku i lázně na Slovensku, ale nyní se zaměřme převážně na maďarské lázně, které jsou Čechy hojně vyhledávané.

Z mnoha lázních jsme vybrali tři, jež jsou nejen nejoblíbenější, ale které nabízejí ty nejkvalitnější služby.

1) Termální lázně Pápa

Jestliže jedete do lázní nejen kvůli ozdravným procedurám či masážím, ale i kvůli bazénům, doporučujeme navštívit termální lázně Pápa. Jedná se o lázně, které v nedávné době prošly rekonstrukcí. Nyní se zde nachází velké množství nejen venkovních, ale i vnitřních bazénů. Lázně jsou hojně navštěvovány hlavně lidmi, kteří mají problémy s pohybovým aparátem nebo kteří mají ozdravný pobyt nařízen v rámci poúrazové léčby.

2) Termální lázně Györ

Pokud jste nadšencem do historie, nadchnou vás i termální lázně Györ, které se nachází v sympatickém historickém městečku, jež se nachází několik desítek kilometrů za Bratislavou na severozápadě Maďarska. Sem jezdí hlavně ti, kteří touží po chvilce odpočinku. Lázně nabízí velké množství ozdravných procedur a masáží. Mimo jiné jsou lázně oblíbené hlavně u žen, protože zde pomohou při gynekologických potížích.

3) Termální lázně Mosonmagyárovár

Termální lázně Mosonmagyárovár jsou známé díky zdejší léčivé vodě. Nejčastěji sem míří lidé, kteří mají nařízenou rehabilitaci po chronické bronchitidě. Také sem jezdí pacienti, jež mají nařízený ozdravný pobyt při onemocnění nosních dutin.