2 osoby / 3 dny / celoročně
2 osoby / 2 dny / celoročně

Dárky pro celou rodinu rychle a pohodlně

Vánoční dárky 2016 dokážou leckomu zamotat hlavu a potrápit mozkové závity nejednomu z nás. Někteří lidé sice mají všechny dárky pečlivě připravené už skoro od začátku podzimu, a to včetně toho, že jsou zabalené a převázané obrovskou mašlí. Většina z nás však nakupuje a vymýšlí dárky stejně jako každý rok na poslední chvíli. Všichni jsme pak nešťastní z přeplněných obchodů či z výdejních míst, z prázdných regálů, nekonečných front u pokladen, anebo z přepravní společnosti, která nestihne včas dopravit požadovaný balík. Přemýšleli jste ale nad tím, že byste si každoroční zmar a shon usnadnili? Zajisté aspoň tisíckrát, ale možná vás nenapadlo, jaký způsob bude ten nejlepší.

Ideálním řešením by pro každého z nás byla možnost nakoupit všechno z domu, tak abychom se nemuseli spoléhat na žádné obchodní řetězce, na přepravní společnosti ani na otvírací dobu výdejních míst. Možná si říkáte, že takový způsob neexistuje. To jste pak ale zapomněli na možnost nakoupit dárkové poukazy, ať už na konkrétní věc či zážitek, nebo poukazy univerzální. Ty můžete objednat z pohodlí domova, zaplatit je online a okamžitě vytisknout a vložit do obálky.

Tak co třeba čokoládová masáž pro vaši manželku, která zbožňuje sladké? Nebo let balónem pro vaše rodiče či pro celou rodinu? Anebo že by poukázku, která celé vaší rodině zajistí týdenní pobyt na vybraných horách? Fantazii se meze nekladou. Kdybyste ale přeci jen nemohli přijít na nic konkrétního, rady a nápady můžete najít například na stránkách www.firmanazazitky.cz/lednovy-vyprodej/. Allegria nabízí kromě konkrétních zážitků také univerzální poukazy, které lze použít kdykoliv a na jakýkoliv zážitek ze sortimentu – a třeba hned v lednovém výprodeji zážitků! A aspoň se vám nestane, že se obdarovanému netrefíte do noty…