2 osoby / 3 dny / celoročně
2 osoby / 2 dny / celoročně

Vánoční dárky

Blíží se konec roku a s ním samozřejmě všechno, co s sebou konec listopadu a celý prosinec přináší. Adventní doba je dobou hojnosti a veselí, radosti a času tráveného společně s těmi nejbližšími. Pro mnohé je to ale také doba, během které se cítí být pod silným tlakem a dostávají se do nejrůznějších stresových situací. S nadcházejícími Vánocemi a celým adventem totiž přichází na řadu také vymýšlení dárků! A to je mnohdy velmi nesnadná disciplína!

Dárky pro ženy

Mužům se dárky pro jejich drahé polovičky, maminky, sestry či milenky vybírají poměrně snadno. Leckterá žena se ráda zdobí nejrůznějšími šperky, anebo se zahalí do smyslných parfémů. A pokud některou z nich nechávají tyto předměty a dary chladnou, muži si jistojistě vystačí také s poukázkami na příjemný relaxační pobyt, masáž, anebo jinou terapii, díky které si mohou jejich dámy odpočinout a načerpat energii a optimismus. Dárky pro ženy bývají uživateli hodnoceny jako příjemné a studnice potenciálních nápadů je zde téměř nevyčerpatelná!

Dárky pro muže

dárky pro muže to však obvykle bývá o poznání složitější. Leckterá dáma, manželka či přítelkyně by nám toto tvrzení jistojistě bez rozmýšlení podepsala. Naštěstí se ale objevuje čím dál více možností, a to jak materiálních, tak také těch zážitkových. Dávno máme za sebou dobu, kdy drazí manželé, tatínci a dědečkové rozbalovali pod stromečkem pořád dokola tu stejnou kolínskou. S širokou nabídkou společnosti Allegria, která na svých stránkách www.firmanazazitky.cz/thajska-masaz-1 nabízí nejen masáže a gurmánské zážitky, ale také adrenalinové aktivity pro opravdové muže, už nikdy nebudou mít ženy těžkou hlavu s vymýšlením originálního dárku!