2 osoby / 3 dny / celoročně
2 osoby / 2 dny / celoročně

Bwin: Jedna z nejstarších a nejznámějších online sázkových kanceláří

Mezi velmi známé hráče na poli online kurzového sázení patří společnost Bwin. Její postavení se ještě mnohem více upevnilo spojením se společností Party Gaming. Právě ona se řadí mezi provozovatele kasin a pokeru. Licenci získala party.bwin na Gibraltaru. Aktuálně Bwin nabízí spousty různých sázkových příležitostí. My se zaměříme na registraci u této společnosti, orientaci v online prostředí a také na kurzovou nabídku. Ta je bezesporu pestrá.

Registrace u Bwin je naprosto jednoduchá

Chcete se zaregistrovat právě u společnosti Bwin? Pak to nebude nejmenší problém. Zvládnete to během několika málo vteřin. Pozor jen na to, aby údaje byly naprosto správné a přesné. Jestliže dojde k nějakým komplikacím, bude po vás požadována specifická bezpečnostní otázka. Poté, co registraci dokončíte, můžete si poslat peníze na vaše konto a následně začít sázet. Pokud aktuálně poskytuje Bwin bonus, získáte ho v této fázi. Nejčastěji se jedná o vstupní bonifikaci k počátečnímu vkladu anebo o nejrůznější slevové kupony či akce.

Bohatá kurzová nabídka u Bwin

Jestliže hledáte opravdu širokou nabídku, pak vsaďte na tuto nejstarší sázkovou kancelář, jež vůbec začala poskytovat své služby na internetu. Výbornou volbou jsou sázky na fotbal. Oblíbené jsou hlavně proto, že Bwin poskytuje i evropskou podobu handicapu. Ta pojímá také remízu. I počet gólů je možné volit ve větším množství alternativ. Samozřejmostí je sázka na výhru v obou poločasech. Vsadíte si na skóre, střelce, případně na další příležitosti. Velmi oblíbené jsou sázky na hokej anebo tenis či basketbal. Pokud máte rádi baseball, pak vězte, že Bwin nevypisuje tradičně sázky na nadhazovače. Jinak hodláte volit skupinové sázky, pak se vyplatí zvolit jinou sázkovou kancelář. U Bwinu se s nimi taktéž nesetkáte.